dcinex Polska - kino cyfrowe, projekcja 3D, ekrany kinowe

dcinex Polska | ul. Przybyszewskiego 167, 93-120 Łódź, Poland EU
tel. +48 42 647 1961, +48 42 253 3000, fax +48 42 647 1962 e-mail: info@dcinexpolska.com

Posty w wybranej kategorii

Dolby Atmos - Nowa jakość dźwięku przestrzennego

Dolby Atmos - Nowa jakość dźwięku przestrzennego

Systemy dźwięku Dolby Atmos są już dostępne w naszej ofercie.

Sprawdź czym wyróżnia się Dolby Atmos więcej...

DepthQ - pasywna polaryzacja 3D dla kinowej projekcji cyfrowej

DepthQ - pasywna polaryzacja 3D dla kinowej projekcji cyfrowej

Szybka. Zaskakująca. Przyszłościowa. Tak w trzech słowach można opisać nowy system pasywnej projekcji 3D dla projektorów kinowych.

Dzięki niedawno opatentowanej technologii* DepthQ? stworzono najszybszy przełącznik polaryzacyjny dla cyfrowych kin 3D. Zasilany, symetryczny czas przełączania między oczami, wynoszący zaledwie 50 mikrosekund, gwarantuje jasny obraz bez efektu wzajemnego nakładania ? nawet przy planowanych rozwiązaniach o wysokiej szybkości rzędu 192 i 240 kl./s i szybszych.
więcej...

Nowy projektor Barco 10SX

Nowy projektor Barco 10SX

W 2013 do sprzedaży wszedł nowy model kompaktowego projektora firmy Barco - DP2K-10SX. Jesto to rewolucyjne rozwiązanie w którym projektor, serwer kinowy i media block stanowią integralną całość. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko co jest potrzebne do projekcji kinowej 2D i 3D znalazło się w jednym urządzeniu.
więcej...

Doremi IMS1000, nowa jakość projekcji 2D/3D HFR

Doremi IMS1000, nowa jakość projekcji 2D/3D HFR

Doremi IMS1000 to najnowszej generacji Zintegrowany Media Serwer dedykowany dla kin cyfrowych. W pełni kompatybilny ze standardem DCI, zapewnia nową jakość i wydajność w projekcji cyfrowej. Zawiera macierz dyskow oraz Media Block zgodny ze standardem DCI pozwalającym na odtwarzanie zabezpieczonego kontentu. Kompaktowe wymiary IMS1000 umożliwiają instalację wewnątrz projektorów DLP drugiej generacji. IMS jest zarządzany poprzez aplikację web?ową współpracującą z oprogramowaniem Cinelister, TMS2000 i innymi zgodnymi z serwerami Doremi. Kontent DCP może być wgrywany na serwer za pośrednictwem USB, eSATA lub ethernetu. IMS1000 wspiera projekcję 2D/3D w rozdzielczości 2K/4K HFR.
więcej...

Cyfryzacja Twojego Kina

Czy Twoje Kino posiada już cyfrowy projektor? Jeśli masz w planach cyfryzację kina wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń, postaramy się o dobór najlepszej możliwej konfiguracji sprzętu do projekcji, nagłośnienia, ekranów i systemów projekcji 3D.